Pri twinzztwz.com sme sa na spoluprácu naozaj tešili. Dostali sme za úlohu vylepšiť ich eshop, redizajnovať celý web a zjednodušiť nakupovanie. Ako prvé sme chceli aby sa všetky novinky zobrazovali na hlavnej stránke, keďže pravidelne tu vychádzajú nové kolekcie. Vytvorili sme preto 8 hlavných produktov z novej kolekcie a 8 produktov zo starcýh kolekcií hneď na úvodnej stránke. Po prechode myšou na daný produkt sa zobrazí druhá produktová fotografia.

Chceli sme aby mali rýchly kvalitný web preto ako druhé sú tri hlavné najnakupovanejšie kategórie aj s počatmi produktov v danej kategórií a hneď podnimi najpredávanejšie produkty podľa zákazníkov. Nakoniec sme pridali Instagram feed keďže pri tomto podnikaní je to viac ako dôležité.

Na produktovej stránke sme sa snažili zobraziť to najdôležitejšie – výber veľkostí / produktové fotografie, pri niektorích sme doplnili aj veľkostnú tabuľku pre lepšiu predstavu. A v spodnej časti ďalšie produkty pre zvýšenie predaja.

Na tomto eshope sme spravili SEO optimalizáciu, zákaznícku sekciu, možnosť platby kartou – Card Pay a Pay Pal, automatické generovanie faktúr cez superfaktúru, skladové hospodárstvo – ak produkt dosiahne 0ks na sklade automatick sa skryje z eshopu, plánovanie zobrazenia produktov, pripravujeme pop upy, limitované časovo obmedzené akcie, zmena mien na czk, pl, huf, zaregistrovanie ssl certifikátu domény a hostingu cez Websupport.sk.

O tento eshop sa pravidelne staráme, aktualizujeme ho o nové produkty, robíme akcie, pop up okná, vytvárame zľavové kupóny, robíme zmeny a pridávame vylepšenia na základe štatistík …

Chceli by ste podobný eshop ? Vypracujeme vám cenovú ponuku stačí nám napísať.