Pre ‚t hotel Amsterdam sme dostali za úlohu vylepšiť ich starú webstránku na moderne vyzerajúcu a lákajúcu zákazníkov na prvý pohľad. Chceli by sme aby táto stránka vynikla hneď na prvý pohľad. Krásne fotky na úvode stránky a v menu všetko dôležité hneď poruke. Ak prejdete nižšie uvidíte najpopulárnejšie izby a lokalitu čo je pri hotelovej stránke najdôležitejšie.

Pre zahraničného klienta sa nám podarilo vytvoriť moderný responzívny web, ktorý sme prepojili s ich booking enginom pre jednoduchšie objednávanie izbieb online. Stránka pre izby je výstižná a kaskádovito sa zobrazujú obrázky cez animácie.

Na spodnej časti každej stránky je lokalita a čo o danom hoteli povedali hostia. Stránka je prepojená na sociálne siete tiež s Google Analytics pre presné údaje a vyhodnocovanie aktivít. Na spodnej časti pri izbách sme vložili malé náhľady ostatných izieb aby sa zákazník mohol rýchlo zorientovať a mohol si pozrieť inú izbu bez zbytočného preklikávania.

O túto stránku sa pravidelne staráme aktualizujeme ju o nové fotografie, robíme zmeny a staráme sa taktiež o sociálne siete ako Facebook a Instagram.

Chceli by ste podobnú webstránku ? Vypracujeme vám cenovú ponuku stačí nám napísať.