Pri katleen.sk sme dostali za úlohu vytvorit reprezentačnú webovú stránku, ktorá bude odzrkadlovať kvalitu a poukazovať na jedinečnosť. Pri tomto webe sme sa spoliehali na eleganciu a štýl. Webstránka je prehľadná a dizajnová. V prvej časti je klasický slider s novinkami a heslami, ktoré vystihujú značku.

Ďalej sme na stránke použili hlavné kategórie pre rýchly výber a potom ukážky niektorých šiat z novej kolekcie aby sa zákazník nemusel preklikávať zbytočne ďaleko a hlboko do stránky. Samozrejme ponuka šiat pre ženy musí byť vždy veľká a dostatočná preto sme všetky zhrnuli na do jednej stránky rozdelnú na dve časti. Na tejto stránke si môžu zákazníci vybrať s farebenj kombinácie, ktorá im najviac vyhovuje ako napríklad : čierna, ružová, fialová atď aby si vykategorizovali šaty podľa farby.

Tiež sme implementovali do postraného widgetu najnovšie články aby si zákazníci mohli prečítať najnovšie trendy a ako sa správne obliecť na rôzne spoločenské udalosti. Po odkliknutí daných šiat sa zobrazia šaty v detailoch a po prejdení myšou cez obrázok sa vytvorí automatický zoom pre ešte detailnejšie zobrazenie.

Do stránky sme samozrejme implementovali Google analytics, Google Search Console, Instagram Feed, Galériu atď. Doménu a hosting mám registrovanú cez Websupport.sk

O túto stránku sa pravidelne staráme aktualizujeme ju o nové fotografie, robíme zmeny a staráme sa taktiež o sociálne siete ako Facebook a Instagram.

Chceli by ste podobnú webstránku ? Vypracujeme vám cenovú ponuku stačí nám napísať.