Pri creatus.sk sme dostali za úlohu vytoriť webstránku pre eventovú agentúru. Ako prvé sme integrovali animačný slider, ktorý rýchlo povie čo je na tejto stránke dôležité a o čo ide.  V hornom top bare sme dali základne informácie ako email a telefónne číslo pre rýchle kontaktovanie. Pod hlavným sliedrom sú tri hlavné kategórie pre rýchle zorientovanie sa.

Cez paralax efekt sme tu pripravili viacero prechodov aby bola stránka jednoduchá a prehladná, ale zároveň dizajnovo atraktívna. Rýchle tlačidlá na kontaktovanie alebo pre zobrazenie služieb priamo na hlavnej stránke pre uľahčenie navigácie.

Pri výbere konkrétnej služby sa zobrazujú 4 hlavné služby, koľko daná služba trvá, pre koľko ľudí je táto služba určená a či je vhodná na exteriér alebo interiér. Ak by zákazník potreboval predsa len ešte viac informácií môže kliknút na tlačidlo a zobrazí sa mu daná služby s množstvom informácií.

Túto webstránku sme klasicky prepojili aj so sociálnym sieťami, Google Analytics, Google search console, hotjarom – heat mapy, spravili sme SEO optimalizáciu. Zaregistrovanie ssl certifikátu domény a hostingu je cez Websupport.sk.

O túto stránku sa pravidelne staráme, aktualizujeme ju o nové fotografie, robíme zmeny …

Chceli by ste podobnú webstránku ? Vypracujeme vám cenovú ponuku stačí nám napísať.